1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

O nas

HOTEL SOLARIS to butikowy hotel znajdujący się w dwóch sąsiadujących kamienicach z XVII i XIX, wyposażonych w windę, w samym sercu Starego Miasta wpisanego na  listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Obiekt łączy nowoczesność aranżacji wnętrz ze śladami historii . W niektórych pokojach zachowane zostały malowane drewniane stropy i oryginalna cegła. 
Bezpośrednie sąsiedztwo Kościoła Mariackiego czyni  widok z pokoi wprost niepowtarzalnym. To właśnie ten kościół jest jednym z trzech największych gotyckich kościołów w północnej Polsce.

Wyjątkowa lokalizacja zapewnia naszym Gościom z jednej strony ciszę i odosobnienie, z drugiej zaś bliskie sąsiedztwo przepięknej Starówki oraz pieszy dostęp do wszystkich atrakcji Torunia. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 23 pokoje w tym 3 pokoje deluxe, 2 sale restauracyjne, salę konferencyjną oraz salkę VIP . Doskonałe położenie zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących w sprawach biznesowych sprawia, że jest to jeden z najwygodniejszych hoteli w Toruniu.

 

Parking

Przed hotelem znajdują się cztery miejsca parkingowe.
Cena za 1 dobę - 45 PLN.
Recepcja nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych. 

 

Excellent
Rated By guests
9.0
Solaris Hotel
HotelsCombined

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij